Peníze, nebo život

Zamilovaná… Jasně, může se to stát. A může Vás to potkat i ve 40 letech. A co více? Můžete se opakovaně zamilovat do muže, se kterým žijete půlku svého života. Protože prostě najednou je. Je s Vámi, je u Vás, je pro Vaše děti.

Můj muž přestal bydlet většinu dní v Praze, dojíždět za prací. Můj muž pracuje v Příbrami. A já Petrovi vařím teplé večeře a připravuji snídaně a mluvím u večerního vína i s někým jiným, než je Maty. U kamen je denně složené dřevo a připravené třísky. Vojtík se odpoledne těší na tátu a leží spolu v pracovně a řeší chlapský věci. A Jakuba jeho „tati“ pravidelně uspává.

Mám pro sebe každý večer jednu obrovskou náruč. A každé ráno klidnou kávu, protože kluci jezdí do školy s tátou. A poslouchám vyprávění, co v práci. A společně se smějeme, když Vojta nadává na školu a taky hledáme spolu všechna ztracená autíčka Jáji.

Zažili jsme si zlou dobu, kdy jsem balila vzteky kufry, ať si v té Praze zůstane, protože psychicky i fyzicky jsem si hrábla fakt na dno. A najednou nám dal osud na výběr – peníze, nebo život. Zvolili jsme si život. Věřím, že volba byla správná.

One Reply to “Peníze, nebo život”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *